קורס סייבר ואבטחת מידע הכנה להסמכת CEH הבינלאומית

ההזדמנות שלכם להצליח בהייטק ולהשתלב במשרה יציבה

שכר התחלתי ממוצע של ₪12,000 *

* על פי טבלאות שכר ברשת

הכירו את העולם

המרתק בהייטק

מיישם הסייבר הוא מומחה שתפקידו להגן על הארגון מפני תקיפות, לאתר חולשות במערכות ההגנה, ולזהות מקרי רמאות ופריצות מתוחכמות במערכות ממוחשבות.

במהלך חיינו אנחנו נתקלים בדילמות רבות מסוגים שונים, האם ללמוד מקצוע כזה או אחר? להתחבר עם האדם הזה או האדם ההוא?
לגור באזור המרכז או בפריפריה.

לכל החלטה שאנחנו מבצעים יש תוצאות וכל צד שאנחנו בוחרים לעמוד מאחוריו מוביל לכיוון שונה בחיינו. כך גם בעולם המורכב של האקינג, הבחירה שלנו באיזה צד אנחנו נמצאים יכולה להוביל לתוצאות שונות לחלוטין.

האקר מוסמך, כזה המגיע אחרי קורס אבטחת מידע, יצא לשטח ברוב גדול מאד של המקרים עם תעודת הסמכה הנקראת CEH התעודה הינה מטעם חברת EC-Council ונחשבת לתעודת ההסמכה הנחשבת ביותר כיום בעולם.

למה ללמוד סייבר ??

לימודי סייבר בעידן המודרני מבוקשים מאוד וזאת בגלל ההתפתחות של טכנולוגיות המידע והתקשורת. עם עלייה תכניתית של השימוש בטכנולוגיות המתקדמות יותר ויותר בתחומי חיים שונים, כגון הבנקאות, התקשורת, הרפואה, התעשייה והמדיה, הצורך להגן על המידע הרגיש והסודי ולמנוע פריצות בטחון מתחיל להיות עצום.

מתקפות סייבר יכולות לגרום לפגיעות רציניות בחיי האדם ובפעילות התאגידית, כגון גניבת מידע רגיש, פגיעה בפרטיות, הפרעות בתקשורת, גניבת כספים והשפעה על החיים הפרטיים והעסקיים של מיליוני אנשים ברחבי העולם.

תחום הסייבר מציע הרבה מקומות עבודה והזדמנויות קריירה בעלות תשואה גבוהה ופוטנציאל לצמיחה והתפתחות. לחברות רבות יש צורך גדול במומחי סייבר, וכך יש לך אפשרות להיות חלק מקהילת המומחים הגדולה והמשתפת של עולם הטכנולוגיות והסייבר.

שכר גבוה מאוד

ללא ניסיון

תהנו משכר התחלתי גבוה במיוחד ביחס למשרות אחרות בהייטק. על פי טבלאות שכר המפורסמות ברשת, בשנה הראשונה השכר יכול לעמוד על 12,000 עד 18,000 ש”ח לדרג המקצועי.

ביקוש בהייטק

בכל העולם

בגלל החשיבות של בדיקות תוכנה אוטומטיות איכותיות חברות בכל העולם ממשיכות לגייס.
 בין החברות שמגייסות עובדים בתחום כרגע:

בלי תואר

מסלול מהיר

תנאי הסף מאפשרים לחסרי ניסיון להשתלב בקלות במשרה מלאה,
ללא צורך בתואר אקדמאי.
זה ההזדמנות שלכם להשתלב בהייטק
בתוך 3-5 חודשים בלבד.

מה תלמדו בקורס?

סייבר הגנתי - מכללת סמארט
היכרות עם עולם ההייטק
היכרות עם המרצים, מבוא לקורס, היכרות עם עולם ההייטק, מילון מושגים, תהליך הקבלה לעבודה, היכרות עם מקצוע הסייבר , כיצד להתקדם לתפקידים בכירים.
1
מערכת ההפעלה Linux & Windows
במהלך הקורס תלמדו את שני מערכות ההפעלה המובילות בעולם על ידי משתמשים ועל ידי אנשי סייבר
2
Linux advanced
בקורס תלמדו לעומק את מערכת ההפעלה המבוקשת בעולם הסייבר Linux Kali
3
תקשורת מחשבים
בקורס תלמדו על תקשורת מחשבים, כולל מבוא לרשתות מחשבים, פרוטוקולים תקשורת, תכנון רשתות, ניתוח ומניעת תקלות, ואבטחת רשתות מחשבים. בנוסף, תלמדו כיצד להשתמש בכלים ובתוכנות הנדרשות לניתוח רשתות, כמו Wireshark ו-Nmap. הקורס כולל גם מבוא לתקשורת אלחוטית ולרשתות סלולריות. בסיום הקורס, תוכלו להבין את עקרונות התקשורת במחשבים וליישם אותם בתחום הסייבר !
4
סייבר התקפי אפליקטיבי
בקורס תלמד כיצד לבדוק את רמת האבטחה של אפליקציות ואתרי אינטרנט. תלמד על הכלים והטכניקות השונות שנמצאות ברשות ההאקרים, וכיצד להשתמש בהן כדי למצוא נקודות חלשות באפליקציות ואתרי אינטרנט. בנוסף, תלמד כיצד לבדוק את התנהגותם של משתמשים מתוך ניסיונות לגרום להם לחשוף מידע אישי או להיכנס לחשבונות פרטיים שלהם. הקורס יעזור לך להבין את פעילותם של ההאקרים וכיצד להתאים את התקפות אלו על מנת להגן על פעילות המחשבים ועל המידע הסודי.
5
סייבר התקפי תשתיתי ומבדקי חדירה
בקורס תלמדו כיצד לזהות ולמנוע התקפות תשתיתיות וחדירות למערכות מחשבים ורשתות. תלמדו על טכניקות תקיפה שונות, כמו פיתוח קוד זדוני, תקיפת רשתות, תקיפות במסדי נתונים וכו'. תלמדו גם כיצד לבצע בדיקות חדירה כדי לאבחן את נקודות התורפה ולתקן אותן לפני שהן מסכנות את המערכת שלכם. בנוסף, תלמדו כיצד להשתמש בכלים שונים ותכנות סקריפטים לצורך בדיקת חולשות בתשתיות רשת ומערכות מורכבות.
6
שפת התכנות פייטון (PYTHON)
שפת התכנות פייתון היא שפת תכנות פופולרית ומתקדמת המשמשת לפיתוח מגוון רחב של יישומים, כולל יישומי סייבר. פייתון מציעה מבני נתונים מתקדמים וספריות עשירות, והיא נחשבת לשפת התכנות המתאימה ביותר לפיתוח פרויקטים גדולים ומורכבים. בקורס סייבר, נלמד כיצד להשתמש בפייתון כדי לבצע מגוון פעולות סייבר, כולל בניית כלים לחיפוש וזיהוי חולשות באבטחת מידע, כתיבת סקריפטים לניתוח נתוני לוגים, פיתוח יישומים לניתוח תקשורת רשת וכדומה. בנוסף, נלמד כיצד להשתמש בספריות פופולריות כמו Scapy ו-Requests כדי לבצע פעולות סייבר מתקדמות.
7

מה הקורס שלכם כולל ?

הכנה להסמכת CHE הבינלאומית

ההסמכה המבוקשת ביותר בתחום הסייבר ! הקורס שלנו יכין אתכם למעבר מוצלח של הבחינה *הרישום והתשלום לבחינה מתבצע עצמאית מול גוף ההסמכה

מרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב ממרצים מהשורה הראשונה של Smart Group LTD המספקת קורסים לחברות הייטק ומערכת הבטחון.

ייעוץ והדרכה מקצועית בתהליך קבלה לעבודה וכתיבת קורות חיים

אנחנו מציעים הדרכות ועזרה לבוגרים בכתיבת קורות חיים ותהליך קבלה לעבודה על מנת לסייע לבוגרים שלנו כמה שניתן בהשתלבות מהירה בהייטק.

מעבדות תרגול מתקדמות

מעבדות התרגול המתקדמות הן חלק מהתוכנית הלימודית המעניינת והמקצועית ביותר, המסייעות לתלמידים לחזק את הידע והמיומנויות שלהם בצורה פרקטית וברמה גבוהה יותר, באמצעות מעבדות מציאותיות, תרגולים ופרויקטים מורכבים.

כתיבת דוח PT

בקורס תקבלו את הכלים והידע הנדרשים כדי לבנות דוח PT (Penetration Testing) מקצועי ואמין. תלמדו איך לבנות תוכניות התקפה ולבדוק את המערכות על מנת לזהות ולסגור פתחיות בטיחותיות. בסיום הקורס, תוכלו לבנות דוח PT מקצועי ומפורט שיסייע למנוע ולזהות התקפות עתידיות.

סיוע במציאת עבודה כאנשי סייבר

Smart Group LTD מחזיקה במחלקת השמה שמסייעת לבוגרים שלה להשתלב בעבודה. צפו בחברות ההייטק המובילות בישראל ממליצות על הבוגרים שלנו בהמשך הדף.

הקורס מועבר על ידי

קבוצת סמארט הוקמה בשנת 2013 והינה חברת שירותי טכנולוגיות ומידע המספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום ההייטק ופרויקטים נרחבים בכל תחומים השונים בארץ ובעולם. הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון בפיתוח, הקמה, יישום ,אינטגרציה ,הדרכה והכשרת עובדים עם מעל לעשרות מומחים במגוון טכנולוגיות המידע.

הצטרפו עכשיו
ותקבלו גישה מיידית לקורס במייל

שאלות נפוצות

נדרשת שליטה טובה ומעלה באנגלית ורעב להצליח בתחום בלבד.

הקורס שלנו מותאם לחסרי ניסיון כלל השיעורים מוקלטים וניתן לצפות בהם שוב ושוב עד שמצליחים להבין את החומר. בנוסף, יש תרגולים ועבודות הגשה בקורס לחיזוק ההבנה של החומר כמו כן קבוצת תיגבור ותרגול ואף ניתן להכנס לשיעורים נוספים וחיזוק וחזרה על החומר.

  1. הקורס כולל 6 מבחנים: מבחן בסיום כל מודול למידה
  2. פרויקט בניית דוח PT אמיתי על סביבת אמיתית
  3. פרויקט התקפות סייבר וסימולציות (מעבדת בדיקות)
  4. מבחן סיום המשמש בנוסף כמבחן הכנה למבחן הסמכה חיצוני בינלאומי – CEH

(ביצוע הבחינת ההסמכה הבינלאומית בפועל והתשלום לבחינה היינו ברישום עצמאי מול גוף ההסמכה ואינו קשור למכללה)

כל התכנים המוקלטים בשפה העברית.

לצורך הצלחה מקסימלית נדרשת שליטה טובה ומעלה בשפה האנגלית.

הקורס מתקיים בקמפוסים המתקדמים של מכללת סמארט הכוללים ציוד מחשוב מתקדם מאוד 

על מנת לתרגל ולבצע את הפרוייקטים ושעורי בית אתם מוזמנים להגיע בתאום ללמוד בקמפוסי המכללה כמה שתרצו 

במידה ואתם מעוניינים לרכוש מחשב , ההמלצה שלנו למפרט מחשב מינימלי לקורס: 

יש צורך במחשב עם גישה לאינטרנט, יש צורך במחשב ממוצע(מעבד I5 ומעלה , 8GB RAM ומעלה). כל התוכנות שנשתמש בהן בתוכנית חינמיות.

הקורס מועבר במתכונת פרונטלית + דיגיטלית:
חלק א: מועבר פרונטלית בכיתות הלימוד החדישות והטכנולוגיות של מכללת סמארט בפריסה ארצית !
            הקורס מועבר פעמיים בשבוע בשעות הערב
            (על מנת להסתגל ללמידה ולקצב הלימוד , בארבעת השבעות הראשונים לקורס הלימודים
             יתקיימו במתכונת חד שבועית)
חלק ב: מועבר כקורס דיגיטלי מוקלט בלמידה אישית (לינק ישלח לכתובת המייל שלכם במהלך הקורס)


** 150 שעות לימוד אקדמיות פרונטליות + 60 שעות אקדמיות דיגיטליות + 200 שעות לימוד עצמיות

מחיר הקורס הינו חד פעמי בלבד, אין תשלום נוסף לקורס לאחר הרכישה.

בהחלט, אנחנו עושים מאמץ לסייע לתלמידים שלנו להשתלב בעבודה דרך השמה לעבודה. חברות משלמות לנו על כל השמה מוצלחת של בוגר, בגלל זה האינטרס שלנו לעזור לכם להצליח להשתלב בעבודה מהר.

כל הזכויות שמורות לקבוצת סמארט – SMART GROUP. | משרד ראשי: גולדה מאיר 3 , פארק המדע , נס ציונה . ובקפוף לתקנון 

לקבלת הסילבוס השאירו את פרטיכם

לקבלת הסילבוס

מלאו את הפרטים